«Хочу наше “щасливо разом”» Лаванда Різ

«Хочу наше
Назва: Хочу наше “щасливо разом”
Автор: Лаванда Різ ;
Рік: 2023

Жанри: Безкоштовні книги, Жіночий роман, 18+

Читать онлайн

Про книгу

“«Хочу наше “щасливо разом”» від талановитої авторки Лаванди Різ – це тонка і емоційно насичена історія про кохання, яке не знає меж та рамок. Це історія про те, як юність та досвід можуть переплестися в єдине відчуття, завдяки якому обидва серця починають битися в унісон.

Молода та життєрадісна Анна завжди вірила в справжнє кохання, але ніколи не очікувала, що її доля переплететься з життям Олександра – чоловіка, який на десятиліття старший за неї. Їхні стосунки на початку схожі на гру, де великі ставки і ще більші ризики. Адже різниця у віці – це лише вершина айсберга їхніх викликів.

Але під поверхнею легковажності ховається щось набагато глибше. Емоції, що запалюють їх душі, покажуть, що перше кохання може бути не лише спонтанним та мимовільним, але й неймовірно сильним і глибоким. Вони проходять скрізь вогонь непорозумінь, зради, обмежень суспільства і сумнівів, щоб знайти своє “щасливо разом”.

Лаванда Різ вміло веде читача через лабіринти людських почуттів, показуючи, що справжнє кохання може бути незбагненним і непередбачуваним. Ця книга – це не просто роман про стосунки між двома людьми, це оповідь про те, як кохання може перевернути уявлення про життя, розтопити серце найбільшого скептика і дати надію там, де її здавалося б, немає.

Відкрийте для себе магію першого кохання, що ставить під сумнів усі стереотипи та руйнує рамки суспільства. Зануртеся в світ глибоких почуттів разом із “Хочу наше ‘щасливо разом'”.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Де немає Бога» Макс Кідрук у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хочу наше “щасливо разом”» Лаванда Різ

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук