«Пригоди Тома Сойєра» Марк Твен

«Пригоди Тома Сойєра» Марк Твен
Назва: Пригоди Тома Сойєра
Автор: Марк Твен
Объем: 240 стр.
Рік видання: 1876
Жанри: Безкоштовні книги, Список шкільної літератури 5 клас, Дитячі пригоди, Шкільні підручники, Зарубіжна класика, Зарубіжні дитячі книги, Література 19 століття.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Марк Твен (справжнє ім’я Семюел Ленгхорн Клеменс; 1835–1910) – видатний американський автор, журналіст і громадський діяч. Він працював у великій кількості жанрів – реалізм, романтизм, гумор, сатира, філософська фантастика, публіцистика, створивши чимало чудових творів, але саме «Пригоди Тома Сойєра» найкраще знають і люблять дорослі і юні читачі в усьому світі, ця книга постійно перевидається, за нею поставлені художні фільми і мультфільми. Герой книги – звичайний хлопчисько з маленького провінційного американського містечка, такий собі розбишака. Але він настільки привабливий, що його не можна не полюбити.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Пригоди Тома Сойєра» Марк Твен у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пригоди Тома Сойєра» Марк Твен

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Пригоди Тома Сойєра» Марк Твен

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук