«На дні» Іван Франко

«На дні» Іван Франко
Назва: На дні
Автор: Іван Франко

Жанри: Безкоштовні книги, Українська класика.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

«На дні» Івана Франка – соціально-психологічна повість, у якій порушуються проблеми співвідношення суспільного прогресу з морально-етичними нормами***. Найвідомішими творами Івана Франка є «Олівець», «Лель і Полель», «Грицева шкільна наука», «Малий Мирон», «Boa constrictor», «Украдене щастя», «Будка Ч. 27», збірки поезій «Зів’яле листя», «З вершин і низин», «Мій Ізмарагд» тощо. Іван Франко – видатний український письменник, який працював у жанрах поезії, прози та драматургії, талановитий літературознавець і публіцист.

З полудня одної хорошої, весняної неділі здивувалися дуже два поліціяни, що сиділи в “стражниці” дрогобицької комуни. До стражниці приведено якогось панка, молодого ще, середнього росту, в запорошенім, але досить поряднім уборі.
— А сей відки? — спитав капрал і зміряв молодого чоловіка від ніг до голови осовілими від напитку очима.
— Староство прислало, має йти “на цюпас”, — відповів поліціян, що припровадив панка…

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «На дні» Іван Франко у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «На дні» Іван Франко

Скачати rtf Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «На дні» Іван Франко

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук