«Чарівна крамниця» Герберт Уеллс

«Чарівна крамниця» Герберт Уеллс
Назва: Чарівна крамниця
Автор: Герберт Уеллс
Рік: 1903
Жанри: Безкоштовні книги, Шкільні підручники, Список шкільної літератури 7 клас, Зарубіжна фантастика, Зарубіжна класика, Література 20 століття.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“Чарівна крамниця” – один з найбільш парадоксальних і загадкових оповідань відомого англійського фантаста Герберта Веллза, автора романів “Людина-невидимка”, “Війна світів” і ін. Чарівна крамниця, куди Веллз приводить читача, відкриває свої двері не кожному. Це місце перетворень, метаморфоз, які так легко відбуваються з людиною в дитинстві і залишаються спогадами на все життя.

Ту чарівну крамницю я бачив здалеку кілька разів; а раз чи двічі навіть проходив повз її вітрину, де лежало багато привабливих дрібничок: чарівні кульки, чарівні кури, чудодійні ковпаки, ляльки для черевомовців, кошики з причандаллям для фокусників, колоди звичайнісіньких на вигляд карт і таке інше. Але мені й на думку не спадало завернути туди, поки одного дня Джіп, не кажучи ні слова, взяв мене за палець і потяг до вітрини…

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Чарівна крамниця» Герберт Уеллс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чарівна крамниця» Герберт Уеллс

Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Чарівна крамниця» Герберт Уеллс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук